اجرای دکوراسیون داخلی
اجرای دکوراسیون داخلی

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی کلاسیک و مدرن

یکی از موضوعاتی که امروزه در مجامع مختلف مورد بحث قرار می گیرد، دکوراسیون و طراحی داخلی محیط های مختلف است. زمانی که شما وارد مکانی می شود، در ابتدا چشم شما به صورت ناخوداگاه به دنبال آیتم های هماهنگ، رنگ ها، بافت ها و الگوها می گردد. مغز انسان دوست دارد همه چیز در حالت تعادل قرار داشته باشد.

طراحی دکوراسیون داخلی

اجرای دکوراسیون

طراحی و اجرای دکوراسیون یک مکان، تنها به معنای زیباسازی و انتخاب وسایل مناسب برای آن نیست، بلکه به معنای توجه کردن به سلیقه و شخصیت مخاطبان آن فضا نیز هست. به عنوان مثال مخاطبان فضاهای تجاری، می توانند افراد مختلفی باشند، در مقابل زمانی که می خواهید اجرای دکوراسیون منزل خود را به دست بگیرید، سلیقه‌ ی اعضای خانواده، تنها آیتم مهم است و به همین جهت حتما به یک معماربرای اجرای دکوراسیون و طراحی داخلی نیاز دارید.

اجرای دکوراسیون زمانی می تواند به درستی انجام شود، که بعد از انجام آن شما احساس کنید فضای خانه یا اداره، به شما حس امنیت، آرامش و خوشحالی می دهد. از این رو انتخاب رنگ ها، بافت ها و الگوهای مختلف برای یک فضا از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند.

امروزه طراحی دکوراسیون های داخلی و خارجی اداری ، مسکونی، تجاری و بازسازی نماهای ساختمانی و خانه های ویلایی از اهمیت به سزایی برخوردار هستند. در خصوص طراحی های امروزی برخی شرکت ها می توانند به شما کمک کنند، که گروه فنی و مهندسی سپهرساخت یکی از این شرکت ها می باشد که به شما به روزترین متد ها و طراحی های روز دنیا را معرفی کرده و آن ها را اجرا می کند.

طراحی دکوراسیون داخلی خانه یکی از رایج ترین طراحی های امروزه به حساب می آید که بیشتر خانواده ها و افراد از آن استقبال می کنند.

سبک طراحی دکوراسیون داخلی

اولین مرحله در روند طراحی داخلی پس از بازدید از پروژه و صحبت با کارفرما و دانستن نیاز ها و خواسته های ایشان انتخاب سبک معماری است در این مرحله باید در نظر داشته باشید که ممکن است کارفرما دانشی نسبت به سبک های معماری در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی نداشته باشد و یا حتی اطلاعات غلطی در این زمینه داشته باشد.

وظیفه شما به عنوان دکوراتور در این قسمت این است که ابتدا با توجه به سبک کلی معماری ساختمان مورد نظر، اطلاعاتی در زمینه شیوه های مختلف معماری به ایشان داده شود و سپس پیشنهاد خود را عنوان نمایید مثلا در صورتی که اجزای داخلی ساختمان به سبک کلاسیک طراحی شده باشد و کارفرما مایل به اجرای  طراحی دکوراسیون داخلی مدرن داشته باشد باید ایشان را از پروسه تخریب و بازسازی بخش های مورد نظر آگاه کنید پس از انتخاب سبک معماری و مشخص شدن آیتم هایی که در اجرای پروژه مدنظر است مرحله دوم کار ما شروع می شود.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان شرکت تماس حاصل نمایید.

اجرا صفر تا صد در کوتاهترین زمان و با بالاترین کیفیت استاندارد

تهیه دیتیل اجرایی طراحی دکوراسیون داخلی

در این بخش قسمت هایی که قرار است عملیات اجرایی ما در آنجا صورت گیرد را با اندازه های دقیق مشخص می کنیم  به عنوان مثال : اگر قرار است یک قاب بر روی دیوار اجرا شود ابعاد دقیق قاب و فواصل قاب از هر سمت (کف، سقف و دو سوی دیگر) به همراه ضخامت قاب و احیانا قاب های داخلی نیز به همین شکل مشخص می گردد به همین شکل سایر موارد را پیاده سازی می کنیم.

در خصوص آکسسوار و وسایل دکوری و تزئینی نیز که مشخصات دقیق آنها را یادداشت می کنیم مثلا اگر قرار است در بخشی از منزل یا مکان موردنظر لوستر نصب شود نوع، جنس و تعداد شعله های لوستر را مشخص می کنیم مثلا لوستر کلاسیک هشت شعله از جنس برنج به رنگ طلایی یا لوستر کریستالی شش شعله به رنگ کرم و الی آخر این روند را در مورد کلیه آیتم های اجرایی طراحی دکوراسیون طی می کنیم.

محاسبه هزینه طراحی دکوراسیون داخلی

محاسبه هزینه شامل پروسه متره و برآورد معماری است که در این بخش با توجه به دیتیل های اجرایی طراحی داخلی (متره) اقدام به استعلام قیمت (برآورد) هر یک از آیتم های موجود و هزینه اجرای هر یک از آنها به همراه هزینه حمل می نماییم .

برای به دست آوردن هزینه مناسب اجرا بهتر است از فروشگاههایی متریال خود را تهیه کنید که تنوع بالایی در مصالح و متریال اجرایی دارند مانند کلینیک های ساختمانی چرا که اگر برای هر یک از آیتم ها منفردا استعلام قیمت تهیه کنید هزینه آنها به قیمت تک فروشی محاسبه شده ولی در این روش فاکتور نهایی شما به علت آیتم های بیشتر از تخفیف بالاتری برخوردار خواهد بود و به تبع آن هزینه اجرای دکوراسیون داخلی کاهش خواهد یافت.

مراحل اجرای دکوراسیون داخلی

به طور کلی اجرای دکوراسیون داخلی را می ­توان در چند مرحله زیر تقسیم بندی کرد:

 1. انتخاب شرکت دکوراسیون داخلی معتبر
 2. بازدید از فضا و بررسی اولویت­ های کارفرما
 3. تعیین سبک طراحی دکوراسیون داخلی
 4. بررسی و برداشت ابعاد و اندازه­ های فضا
 5. ارائه طرح دوبعدی
 6. ارائه طرح سه بعدی
 7. برآورد هزینه­ ها
 8. شروع کار و اجرای دکوراسیون
طراحی دکوراسیون داخلی مدرن

به طور کلی اجرای دکوراسیون داخلی می تواند شامل موارد زیر باشد:

 • تخریب بخش ­هایی که باید حذف شود
 • جمع ­آوری نخاله­ های ساختمانی
 • تعویض و تعمیر لوله­ کشی­ های آشپزخانه و سرویس
 • تعویض و تعمیر سیستم گرمایش و سرمایش
 • نصب کابینت ­های آشپزخانه
 • تغییر کاشی و یا سرامیک کف و دیوار
 • اجرای کفپوش در انواع لمینت، پارکت، سرامیک و یا موکت
 • اجرای پنجره دوجداره
 • اجرای رنگ و یا کاغذ دیواری
 • نصب و تعویض شیرآلات

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان شرکت تماس حاصل نمایید.

بازسازی و اجرای چیدمان منزل و محل کار با هر توان مالی

مهم ترین عوامل موثر در طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی

برای طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی عوامل مختلفی تأثیرگذار است. اما مهم ترین نکته ای که مهم است تناسب رنگ در دکوراسیون کل منزل با یکدیگر و همچنین در نظر گرفتن فضا و مساحت خانه و انتخاب رنگ متریال می باشد. همچنین برای هزینه نیز انتخاب متریال مناسب ولی زیبا بسیار مهم است. البته طراحی های لاکچری بسیار آسان است به دلیل اینکه انتخاب متریال گران قیمت  بسیار در زیبایی دکوراسیون مهم است.

اگر به دنبال بازسازی و تغییر دکوراسیون خود هستید حتما از مشاور و طراح استفاده کنید و اغلب شرکت هایی که طراح و اجراکننده هستند مناسب تر هستند. به دلیل اینکه مهندس طراح و اکیپ های اجرا کننده طرح مثل زنجیر به یکدیگر وابسته هستند و اگر اجرای دکوراسیون توسط خود طراح نظارت و اجرا شود، بسیار گیزینه مناسب تری می باشد.

طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک

اجرای دکوراسیون داخلی توسط شرکت سپهر ساخت

شرکت فنی و مهندسی سپهر ساخت (تدبیرجم) با تکیه بر دانش فنی و توانایی بالای طراحان خود  و تخصص در طراحی و اجرا در زمینه دکوراسیون مدرن و شیک و در زمینه طراحی نما در تمامی سبک ها با توجه به متد های روز دنیا اقدام به طراحی نما برای فضا های مسکونی ، مغازه ها ، ساختمان های اداری و تجاری ، باغ ویلا و… به صورت تخصصی و حرفه ای کرده است .ما در طراحی نمای ساختمان شما از ایده تا اجرا با توجه به بودجه مورد نظرکارفرما همراهتان هستیم .

شرکت سپهر ساخت همچنین در زمینه طراحی انواع پلان ساختمان و طراحی سازه و معماری و مرمت و بازسازی و طراحی و اجرا باغ ویلا  … فعالیت می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن شرکت در صفحه تماس با ما یا از طریق فرم در خواست مشاوره و خدمات ارتباط برقرار نمایید.

عضویت | ورود
شماره موبایل یا ایمیل خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد